Bezpečnostné a signalizačné systémy

Vitajte v sekcii Bezpečnostné a signalizačné systémy spoločnosti KREKA SK s.r.o. !

Vážení zákazníci, vitajte v sekcii zameranej problematike výtržníctva, majetkovej a osobnej kriminality. Naša spoločnosť sa venuje a zameriava jednému s najrýchlejšie rastúcich odvetí a to Bezpečnostným a signalizačným systémom. Momentálna situácia nie len v našom štáte, ale aj v celej Európskej únii, podporená umelo vyvolanou hospodárskou krízou zaznamenáva enormný nárast kriminality.
Bezpečnostné systémy založené na elektronickom alebo mechanickom princípe síce nedokážu páchateľa odradiť od pokusu o vlámanie, poškodenie majetku alebo odcudzenia majetku, ale informujú o narušení chráneného objektu, v prípade kamerového systému nám poskytne prehľad o dianí na mieste činu.
Našim klientom pomáhame eliminovať riziko stať sa obeťou tejto situácie. Radi Vám pomôžeme a poradíme pri výbere vhodného zariadenie, ktoré Vám pomôže ochrániť seba a svoj majetok.
Vážený zákazník, bezplatne Vám obhliadneme predmet zabezpečenia a navrhneme optimálne riešenie zabezpečenia Vášho majetku. Pri návrhu bezpečnostných systémov využívame vlastné skúsenosti a tím skúsených odborníkov v oblasti ochrany majetku.          Ideálnym riešením otázky zabezpečenia je využitie kombinácie elektronického zabezpečenia a využitia mechanických zábran v podobe na mieru vyrobených mreží, mechanických zámkov a rôznych prvkov zabezpečenia.
Naša spoločnosť ponúka rad kvalitných systémov od renomovaných výrobcov svetového rangu v oblasti osobnej, objektovej a vozidlovej ochrany. Komplexne po kvalitnej analýze potreby, navrhneme a zrealizujeme požiadavku nášho zákazníka vrátanie napojenia bezpečnostného systému na Pult centralizovanej ochrany s profesionálnou skupinou vo výjazde.
Neváhajte a zašlite nám bezplatne požiadavku prostredníctvom kontaktného formuláru a mi Vám obratom zašleme orientačnú cenovú ponuku vrátane návrhu komplexného riešenia pre kvalitné a spoľahlivé zabezpečenie Vašej nehnuteľnosti alebo vozidla.