O spoločnosti

KREKA SK s.r.o. – poskytovaťeľ komplexných riešiní v oblasti bezpečnosti, automatizácie a výpočtovej techniky.

  • navrhujeme, implementujeme,realizujeme a integrujeme náročné riešenia 
  • zavádzame a servisujeme komplexné systémy pre firmy
  • sme spoľahlivým outsorcingovým partnerom
  • vysoká skladová zásoba komponentov pre jednotlivé technológie
  • neustále sa vzdelávame a zdokonaľujeme v nami ponúkaných službách a produktoch

Pre našich klientov poskytujeme nadštandardné služby, profesionálny a kvalitný servis a rozsiahle portfólio doplnkových služieb. Garanciou riešenia a plnenia požiadaviek našich zákazníkov zabezpečuje systém manažérstva a kvality.

Našou prioritou je pre našich zákazníkov poskytovať kvalitné a cenovo dostupné riešenia, tak aby bolo možné spoluprácu neustále zdokonaľovať. Náš odskúšaný systém práce zabezpečuje spokojnosť tak ako na strane klienta tak na strane našej spoločnsoti.

Pri tvorbe riešenia požiadavky nášho klienta vychádzame z dôkladnej analýzy potreby a požiadavky klienta, pre konkrétne odvetvie v ktorom náš zákazník pôsobí. Následne vyberáme z portfólia renomovaných výrobcov komponenty a súčasti, vedúce k uspokojeniu potreby zákazníka s dôrazom na primeranú cenu pri zachovaní kvality a spoľahlivosti riešenia.

Využitím odborných znalostí a skúseností získaných praxou, prinášame zákazníkový komplexné spoľahlivé riešenie – produkt. Odovzdaním diela naša spolupráca nekončí, i naďalej sa snažíme zákazníkovy poskytovať konzultácie a pozáručný servis počas celého životného cyklu nami dodaného riešenia.

Naša spoločnosť sa stáva pre klienta nie len dodávateľom, ale aj dlhodobým partnerom. Náš zákazník sa môže plne sústrediť na svoj vlastný business.

Dokonalou znalosťou a pozaním produktov, systémov a technológií, dokážeme zákazníkovi  ponúknuť a navrhnúť optimálne riešenie jeho požadavky klienta šité na mieru.

Dajte nám príležitosť presvedčiť Vás o kvalite a spoľahlivosti našich služieb a budete spojný!